جامعه آزاد رایانش ابری
بورد جامعه آزاد رایانش ابری
حمایت مالی برای توسعه جامعه
دانشنامه آزاد رایانش ابری ایران
آرشیو وبینارها و جلسات آنلاین جامعه
در صورت ایجاد کاربر جدید در سایت حتما پوشه اسپم خود را چک کنید و برای دریافت ایمیل های بعدی از این سایت در خصوص پاسخ های مطرح شده، تنظیمات رفع اسپم در صندوق پست الکترونیک خود را انجام دهید.

همیشه توجه داشته باشیم که با رأی مثبت خود می توانیم از دوستانمان تشکر کنیم!

دسته بندی ها

904 سوال

854 پاسخ

365 نظر

1.4k کاربر


فعال ترین کاربران
این ماه:
  Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum
  0 امتیاز

  با سلام

  من یک شبکه اجتماعی خاص برای یک قشر جامعه بر روی کاغذ(تحلیل)ایجاد کردم. حال با توجه به اینکه یک کسب و کار نوپا هستم و منابع مالی اندکی دارم میخواستم اگر امکان داشته باشه دوستان در رابطه با سوالاتی که دارم، لطف کرده و راهنمایی بفرمایند.

  با کمال تشکر- جمشیدی

   

  یک:با توجه به اینکه من نیاز به زیرساخت و پایگاه داده مناسب خواهم داشت(مثلا سرور مجازی، اختصاصی، کلود و یا غیره - مانگو دی بی، نئو4جی و غیره) ابتدا باید بتوانم تعداد کاربران و حجم استفاده آنها(درج متن،عکس،فیلم و ...) را مشخص کنم تا بتوانم زیرساخت و پایگاه داده مناسب را تعیین کنم. از طرفی دیگر میخواهم هزینه-زمان و کسانی که برای پیاده سازی طرح نیاز دارم را نیز مشخص کنم(مثلا طراح رابط کاربری، برنامه نویس، مدیر پایگاه داده و غیره). حال سوالم این است که شخصی که میتواند این حساب کتابها را برای من انجام دهد باید چه تخصصی داشته باشد؟(ایا این کارها از وظایف معمار سیستم هست؟) اگر نه پس عنوان تخصص این شخص چیست؟  ممنون میشم اگر توضیح بدهید

   

  دو: هر تخصصی که جواب سوال یک است را چگونه میتوانم یادبگیرم؟ ایا در ایران دوره یا اموزشگاه یا شخصی وجود دارد که این تخصص را آموزش دهد؟

   

  سه: مجموعه ای از فعالیتهای این تخصص، پیش نیازهای یادگیری آن و غیره را در صورت امکان معرفی کنید؟

   

  از همکاری شما سپاسگزارم

  mjbs424@gmail.com

  09368557268

  مجتبی جمشیدی

  بوسیله ی (کاربر معمولی) (11 امتیاز)
  برای یافتن پاسخ های بیشتر، سئوال را به اشتراک بگذارید:

  لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

  ...