جامعه آزاد رایانش ابری
بورد جامعه آزاد رایانش ابری
حمایت مالی برای توسعه جامعه
دانشنامه آزاد رایانش ابری ایران
آرشیو وبینارها و جلسات آنلاین جامعه
در صورت ایجاد کاربر جدید در سایت حتما پوشه اسپم خود را چک کنید و برای دریافت ایمیل های بعدی از این سایت در خصوص پاسخ های مطرح شده، تنظیمات رفع اسپم در صندوق پست الکترونیک خود را انجام دهید.

همیشه توجه داشته باشیم که با رأی مثبت خود می توانیم از دوستانمان تشکر کنیم!

دسته بندی ها

898 سوال

854 پاسخ

364 نظر

1.2k کاربر


فعال ترین کاربران
این ماه:
  Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum
  0 امتیاز

  سلام موضوع پایان نامه م زمانبندی پویا در محیط ابر هست ولی دقیقا نمی دونم چه نرم افزاری برای پیاده سازی الگوریتم  درمحیط واقعی بکار ببریم من در محیط ازمایشگاه باید از چندین کامپیوتر برای شبکه کردن و مجازی سازی استفاده کنم، ولی برای من سوال هست ایا با کلود سیم میشود برای پیاده سازی واقعی استفاده کرد نرم افزار دیگری هم به اسم اپن استک هست  برای پیاده سازی و مدیریت ابر هست ولی من نمیدونم  کدوم نرم افزار به درد من میخوره و این ها چه فرقی دارند باهم؟

  خیلی ممنون میشوم جواب بدید :)

  بوسیله ی (کاربر معمولی) (12 امتیاز)
  برای یافتن پاسخ های بیشتر، سئوال را به اشتراک بگذارید:

  1 پاسخ

  0 امتیاز

  با سلام

  دو روش برای انجام یک کار وجود دارد: شبیه سازی و پیاده سازی

  در شبیه سازی شما نرم افزار شبیه ساز مثلا کلود سیم را بر روی دستگاه خود نصب می کنید و از آن استفاده می کنید. همانطور که از اسمش پیداست تعداد کامپیوترهای یک دیتاسنتر ابر که می تواند 1000 عدد باشد را مشخص می کنید تعداد کارها را مشخص میکنید و.. و اگوریتم زمانبند خود را می نویسید.

  در بحث پیاده سازی شما دقیقا با کامپیوترهای واقعی سر و کار دارید و بعد از کلاستر کردن کامپیوترهای خود که باید حداقل دو عدد باشد، از طریق نرم افزار اوپن استک و ایجاد یک محیط ابری، الگوریتم خود را در این محیط تست و ارزیابی می کنید

  موفق باشید

  ندا ملکی

   

   

  بوسیله ی (کاربر معمولی) (795 امتیاز)
  ...