Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/occc/domains/occc.ir/public_html/ask/qa-include/qa-index.php on line 170 Notice: ob_start(): failed to create buffer in /home/occc/domains/occc.ir/public_html/ask/qa-include/qa-index.php on line 170 Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/occc/domains/occc.ir/public_html/ask/qa-include/qa-db.php on line 66 تفاوت الگوریتم planning و scheduling در workflowsim چیست؟ - پرسش و پاسخ درباره رایانش ابری

جامعه آزاد رایانش ابری
بورد جامعه آزاد رایانش ابری
حمایت مالی برای توسعه جامعه
دانشنامه آزاد رایانش ابری ایران
آرشیو وبینارها و جلسات آنلاین جامعه
در صورت ایجاد کاربر جدید در سایت حتما پوشه اسپم خود را چک کنید و برای دریافت ایمیل های بعدی از این سایت در خصوص پاسخ های مطرح شده، تنظیمات رفع اسپم در صندوق پست الکترونیک خود را انجام دهید.

همیشه توجه داشته باشیم که با رأی مثبت خود می توانیم از دوستانمان تشکر کنیم!

891 سوال

854 پاسخ

363 نظر

983 کاربر


فعال ترین کاربران
این ماه:
  1. jiao7593v - 10 امتیاز
  2. nedamaleki - 3 امتیاز
  3. ebrahimif - 1 امتیاز
Gute Mathe-Fragen - Bestes Mathe-Forum

تفاوت الگوریتم planning و scheduling در workflowsim چیست؟

+2 امتیاز
سلام.تفاوت الگوریتم planning  و scheduling در workflowsim چیست؟

چطوری متوجه شم که الگوریتمی که میخوام پیاده سازی کنم جزء کدوم الگوریتم است؟

ممنونم
سوال شده مهر 1, 1393 بوسیله ی sanaz (548 امتیاز)
ویرایش شده مهر 2, 1393 بوسیله ی Milad Mohammadi
برای یافتن پاسخ های بیشتر، سئوال را به اشتراک بگذارید:

2 پاسخ

+2 امتیاز

   :  workflow planner

الگوریتمی که می خواهید طراحی کنید باید استاتیک باشد یعنی یه بار فقط الگوریتمتتون اجرا میشه و تعیین می کنید که هر تسکی رو چه منبعی قراره اجرا بشه و فرقی نمی کنه که تسک آماده اجرا باشه یا نه

:workflow scheduler

الگوریتمی که می خواهید طراحی کنید داینامیک باید باشد . و در اینجا در هر مرحله تسکهایی که آماده اجرا هستند به منابعی که آزاد هستن تخصیص داده می شوند و بعد از اجرای تسکها نوبت زمانبندی فرزندان آن تسکها می شود و ادامه ماجرا .

 

پاسخ داده شده مهر 2, 1393 بوسیله ی reza_dev (215 امتیاز)
+2 امتیاز
سلام دوست عزیز
الگوریتم planning یا آفلاین و یا استاتیک یکبار قبل از اجرای وظایف روی ماشین, کار واگذاری وظیفه به ماشین را انجام می دهد. کار واگذاری وظیفه به ماشین توسط کلاس workflowplanning انجام میشود. در این کلاس ماشین اجرایی وظیفه مربوطه مشخص می شود و امکان تغییر ماشین در کلاس workflowscheduler وجود ندارد. در کلاس workflowscheduler فقط بررسی می شود که آیا امکان اجرای وظیفه روی آن ماشین در حال حاضر وجود دارد یا وظیفه باید منتظر بماند تا وظایف قبلی واگذار شده به ماشین مربوطه تمام شود.
الگوریتم های scheduling یا آنلاین و یا داینامیک در زمان اجرا, کار واگذاری وظیفه به ماشین مناسب را انجام می دهند. این الگوریتم ها در کلاس workflowscheduler اجرا می شوند. تمامی وظایف آماده به کلاس workflowscheduler فرستاده می شود و بر اساس الگوریتم زمانبندی موجود و تعداد ماشین های در دسترس در هر تیک از شبیه سازی کار واگذاری وظیفه به ماشین مناسب انجام می شود.
پاسخ داده شده مهر 3, 1393 بوسیله ی fatemehq68 (80 امتیاز)
...