جامعه آزاد رایانش ابری
بورد جامعه آزاد رایانش ابری
حمایت مالی برای توسعه جامعه
دانشنامه آزاد رایانش ابری ایران
آرشیو وبینارها و جلسات آنلاین جامعه
در صورت ایجاد کاربر جدید در سایت حتما پوشه اسپم خود را چک کنید و برای دریافت ایمیل های بعدی از این سایت در خصوص پاسخ های مطرح شده، تنظیمات رفع اسپم در صندوق پست الکترونیک خود را انجام دهید.

همیشه توجه داشته باشیم که با رأی مثبت خود می توانیم از دوستانمان تشکر کنیم!

857 سوال

846 پاسخ

361 نظر

858 کاربر

دیوار برای aslanpour.sadegh

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید بر روی این دیوار پست ارسال نمایید
سلام
شما باید به مبحث inter-cloud یا federated cloud بپردازید
اول باید ببینید که چطزور میشه ارائه دهندگان رو از هم متمایز کرد توی سرویسی که میدهند. مثلا بدونید که قیمتی که بابت سرویس میگیرند به چه مبنایی هست تا بتونید مبنای ازمایشات خودتون رو مشخص کنید. شما الان چطور میخواین بگین که یک کاربر کدوم ارائه دهنده رو انتخاب کنه تخت یک موقیعیت خاص؟
پس باید اول پارامترهایی که ارائه دهنده رو از هم متمایز میکنه بفهمید.
آذر 9, 1396 بوسیله ی aslanpour.sadegh
سلام.بابت پاسخگوییتون متشکرم.بنده میخام برای پایان نامه یک مدل کیفیت در رایانش ابری ارائه بدم که به کاربران کمک بکنه از بین ارائه دهندگان سرویس های ابری بهترین رو انتخاب کنن ودر این مدل معیارهایی پیدا کنم که تا بحال به آنها اشاراتی نشده است.اگر در این رابطه مقالاتی دارین لطفا برام ارسال کنید.
آذر 7, 1396 بوسیله ی arshadsoft
با سلام
من در رابطه با شبیه سازی مقاله احراز هویت با کلودسیم سوال پرسیده بودم.اگه بخوام به صورت ریزتر توضیح بدم به این صورت عمل میکنه که ابتدا یه جعبه شنی تعریف میکنه تا حساسیت سرویس های ابری رو مشخص کنه.دو نوع احراز هویت داریم صریح و ضمنی که از احراز هویت صریح برای نمره دهی استفاده می کنیم و از احراز هویت ضمنی برای وزن دهی به نمره به دست آمده از احراز هویت صریح،حال اگر نمره به دست آمده کوچکتر یا مساوی حساسیت ابر باشه اجازه ورود به کاربر داده میشه اما اگر اینطوری نباشه احراز هویت رو یه مرحله سخت تر میکنه مثلا بهش میگه کد مقابل رو وارد کن(این بخشی از کار مربوطه است).کد نوشته شده به زبان جاواست حال چطوری باید اینو تو کلودسیم پیاده اش کنم سوال منه.متاسفانه آدرس ایمل شما رو نداشتم تا اصل مقاله رو براتون ارسال کنم
با تشکر
آذر 24, 1395 بوسیله ی zhila
Samaneh sabeti خوب شما تخصیص منابع برای چه کسی را انجام میدهید؟ برای ارایه دهنده ابر یا برای کاربر؟
کلا یک توضیحی در مورد کارتان بدهید
اردیبهشت 17, 1395 بوسیله ی aslanpour.sadegh
سلام Zarii شما باید در نت بینز یک پروژه ایجاد کنید و پکیج کدهای کلودسیم را به ان اضاف کنید. انگاه هر کدام از مثال های خود کلادسیم را میتوناید اجرا کنید و نتایج ان را ببینسد.
سپس می توانید دنبال کنید کدها را که از کدام کلاس ها داخل پکیج استفاده میکنند و ان کلاس را به نحوی که میخواهید تغییر دهید یا توسعه دهید. مثلا نحوه زمان بتدی کارها یا نحوه تخصیص منابع و . . .
کلودلت همان task ها هستند که باید اجرا شوند توسط ماشین مجازی.
اردیبهشت 17, 1395 بوسیله ی aslanpour.sadegh
با سلام
من یه مقاله در زمینه اختصاص منابع در رایانش ابری باید با کلودسیم یا کلود انالیست شبیه سازی کنم خواهش میکنم کمکم کنید
با تشکر
اردیبهشت 16, 1395 بوسیله ی samaneh sabeti
سلام ممنون از پاسختون ببخشید اگر الگوریتم خود را توی نت بینز پیاده سازی کنیم و همه توابع مورد نظر را از کلودیسم اکستند کنیم توی برنامه این شبیه سازی درسته؟میشه راجع به کلودلت بیشتر توضیح بدید
اردیبهشت 14, 1395 بوسیله ی Zariii
سلام
نه شما برای اشنایی با این مسایل باید با VM Ware کار کرده باشید.
آبان 6, 1394 بوسیله ی aslanpour.sadegh
سلام  خدمت استاد گرامی

لطفا در مورد قسمت "وی ام ریکانفیگوریشن" و "ادمیشن کنترل" ابر اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین.ممنون میشم این مورد رو هم بیجواب نگذارین.تشکر
آبان 5, 1394 بوسیله ی roya_asman
...